

I tried with muffins. I have been really into muffins, but it was $7 for a 4 pack. So I bought some mix, eggs, oil, etc., and made my own. I think it came out to a little less than $2 per muffin, which is pretty similar to the original, not to mention I don’t have any dishes.
Art Nouveau. It looks so whimsical. I’d also like a Gothic/Gothic Revival.